اکسی اینفینیتی آماده صعودی دوباره

تحلیل قیمت اکسی اینفینیتی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزرسانی: ۱۷ مهر ۱۴۰۰

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)، بلاک‌چینی مرتبط با بازی‌های رایانه‌‌ای است. این بلاک‌ چین توسط اسکای ماویس (Sky Mavis) که توسعه‌دهنده بازی‌های مبتنی بر تکنولوژی در ویتنام است، راه‌اندازی شد. سال ۲۰۱۸، اسکای ماویس به کمک ترانگ نگوین و الکساندر لارسن اکسی اینفینیتی را توسعه دادند. گفتنی است در حال حاضر ترانگ نگوین مدیرعامل اکسی اینفینیتی است.

در چند ماه اخیر، توکن اکسی اینفینیتی که با نام AXS شناخته می‌شود با سرعت زیادی در حال رشد است و به نظر می‌رسد به زودی رکوردهای قیمتی جدیدی برای این کوین ثبت شود. در این گزارش تحلیلی می‌خواهیم روند قیمتی این ارز دیجیتال را مرور کنیم. برخی از سرمایه‌گذاران رمزارزی علاقه‌مند به توکن اکسی اینفینیتی نسبت به تغییرات قیمت این ارز کنجکاو هستند. توکن AXS به چه قیمتی خواهد رسید؟ رشد اکسی اینفینیتی ادامه می‌یابد؟ با این مطلب همراه شوید تا به جواب سوالاتتان برسید.

رکوردهای اکسی اینفینیتی جابه‌جا می‌شود؟

در روز چهار اکتبر (۱۲ مهر)، قیمت توکن AXS به ۱۵۵ دلار رسید و رکورد بالاترین قیمت این رمزارز در تمام زمان‌ها شکسته شد. با این‌که روند افزایش قیمت اکسی اینفینیتی همچنان صعودی است، اما پس از شکست بالاترین قیمت در تمام زمان‌ها مانند هر ارز رمزنگاری شده‌ای شاهد ریزش قیمت AXS بودیم. 

این ارز دیجیتال در زمان نوشتن این تحلیل با قیمت ۱۲۷ دلار معامله می‌شود و در مسیر ۱۵۰ دلاری شدن قدم بر می‌دارد. براساس شاخص‌های تکنیکال ، بازار این رمزارز صعودی است و احتمال دارد در روزهای آتی رکوردهای تازه‌ای از قیمت آن را ببینیم. تحلیلگران حوزه ارزهای دیجیتال بر این باورند که قیمت این توکن بازی به منحنی حمایت نزدیک می‌شود و این خود عاملی برای صعود دوباره است.

TradingView Chart

در آینده نزدیک چه اتفاقی برای توکن AXS خواهد افتاد؟

قیمت اکسی اینفینیتی در ۲۴ ساعت گذشته، حدود ۴٪ رشد داشته و به ۱۲۷ دلار رسیده است. این افزایش قیمت نشان‌دهنده افزایش قدرت خریداران است. همچنین حجم معاملات این توکن ۵۰٪ افزایش یافته است. رشد حجم معاملات به بیشتر شدن تعداد خریداران اکسی اینفینیتی اشاره دارد.

براساس نمودار ۴ ساعته قیمت AXS، این رمزارز با قیمتی نزدیک به سطوح حمایتی خود معامله می‌شد. با افزایش تقاضا، قیمت این توکن نیز به سیر صعودی خود ادامه داد. تحلیلگران حوزه بلاکچین و رمزارز معتقدند دو سناریوی افزایشی و کاهشی برای این ارز دیجیتال وجود دارد. 

طبق سناریوی کاهشی قیمت این توکن بازی به ۱۲۰ دلار و سپس ۱۰۰ دلار خواهد رسید. در صورتی که این توکن سیری صعودی را دنبال کند، قیمت آن به ۱۵۰ دلار و سپس ۱۸۰ دلار می‌رسد.

میانگین‌ متحرک همگرا واگرا (MACD) و شاخص مقاومت نسبی حاکی از بازار گاوی AXS هستند. به نظر شما این رمزارز به رشد خود ادامه می‌دهد یا با اصلاح قیمت همراه خواهد بود؟

 

برای خرید و فروش سریع و امن ارزهای دیجیتال کلیک کنید صرافی ارز دیجیتال بیتستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.