ONG
Ontology Gas - آنتولوژی گس

آنتولوژی گس چیست؟

پروژه ارز دیجیتال آنتولوژی در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت OnChain با هدف استفاده تمامی کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ از فناوری بلاکچین راه‌اندازی شده است. توسعه‌دهندگان این شبکه قصد دارند با انجام اقداماتی امکان اتصال سریع و ساده تمامی کسب‌وکارها با هر مقیاسی به شبکه بلاکچین را فراهم کند. پروژه آنتولوژی دارای دو توکن بومی است که یکی از آن‌ها توکن گس یا سوخت شبکه محسوب می‌شود و به آن آنتولوژی گس می‌گویند. این ارز در بازار کریپتوکارنسی با نام و نماد ONG شناخته می‌شود. به کاربرانی که در این شبکه توکن ONT که توکن اول پلتفرم آنتولوژی است، استیک می‌کنند، به‌عنوان پاداش ارز دیجیتال ONG تعلق می‌گیرد. از این ارز برای پرداخت کارمزد تراکنش‌های درون شبکه‌ای استفاده می‌شود.

خرید آنتولوژی گس

اگر قصد خرید ارز دیجیتال ONG را دارید می‌توانید از طریق بخش خرید و فروش حساب کاربری خود در سامانه معاملات رمزارز بیتستان اقدام کنید. معاملات ارزهای دیجیتال در سامانه ما به‌دلیل ساده و روان بودن رابط کاربری، برای تمامی معامله‌گران از مبتدی تا حرفه‌ای به آسانی امکان‌پذیر است. در بخش وبلاگ بیتستان نیز مقالات تحلیلی و آموزشی ارز دیجیتال برای انجام معاملاتی دقیق‌تر و در شرایط ایده‌آل بازار در دسترس شما است. همکاران ما در بخش پشتیبانی به‌طور شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به پرسش‌های شما در حوزه معاملات ارزهای دیجیتال هستند.

فروش آنتولوژی گس

امکان فروش سکه‌های ارز دیجیتال آنتولوژی گس نیز در سامانه بیتستان فراهم است. کاربران ما می‌توانند در مدت زمانی کوتاه و با روشی ساده این دارایی دیجیتال را به ریال یا سایر رمزارزهای که تحت پشتیبانی بیتستان هستند، تبدیل کنند. مقالات خبری و تحلیلی ارز دیجیتال وبلاگ بیتستان می‌تواند راهنمای مناسبی برای تعیین زمان مناسب جهت مبادله رمزارزهای شما باشید. فراموش نکنید که تیم پشتیبانی بیتستان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز آماده پاسخ‌دهی به تمامی پرسش‌ها و حل مشکلات شما خواهد بود.