THETA
Theta - تتا

ارز دیجیتال تتا چیست؟

ارز دیجیتال تتا (THETA) مربوط به شبکه‌ای با همین نام است که در سال ۲۰۱۷ به عنوان توکن ERC-20 روی شبکه اتریوم شروع به کار کرد؛ شبکه اصلی این رمزارز نیز در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شد. جالب است بدانید شبکه تتا یک پلتفرم بلاکچینی است که برای ارائه محتوا و جابه‌جایی غیرمتمرکز محتوا استفاده می‌شود. این شبکه در واقع دارای دو توکن با نام‌های تتا (THETA) و تتا فیول (TFUEL) است. روش استخراج رمز ارز تتا از طریق الگوریتم اجماع اثبات سهام است و سرمایه‌گذاران در ازای استیکینگ تتا، توکن TFUEL را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. بیشترین قیمت THETA در آوریل سال ۲۰۲۱ حدود ۱۵/۹۰ دلار بوده است. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید ارز دیجیتال THETA، می‌توانید به فروش THETA نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله رمزارز THETA و ده‌ها ارز دیجیتال معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید ارز دیجیتال تتا

اگر دنبال یک پلتفرم هستید که بتوانید به راحتی و با حداقل ۱ میلیون تومان اقدام به خرید رمزارز THETA کنید، بیتستان یک انتخاب عالی است زیرا انجام فرآیند خرید ارز دیجیتال THETA از بیتستان بسیار ساده است. با این حال برای راحتی بیشتر شما، ما در این لینک مراحل خرید رمزارز تتا و فروش THETA و سایر ارزهای دیجیتال معتبر، از طریق کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار را ارائه داده‌ایم. همچنین اگر نمی‌دانید بهترین زمان برای ورود به بازار چه زمانی است، با مراجعه به بلاگ بیتستان می‌توانید اخبار تحلیل فاندامنتال تتا را مطالعه کنید و با دنبال کردن تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال تتا نیز بهترین تصمیم را برای سرمایه‌گذاری و ورود به دنیای جذاب رمزارزها اتخاذ کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید THETA و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال تتا، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش تتا

فروش ارز دیجیتال تتا به بیتستان مانند فرآیند خرید ما به راحتی قابل انجام است. برای اینکه بتوانید زمان مناسب را برای فروش تتا با بهترین قیمت انتخاب کنید، ما در همین صفحه با ارائه تحلیل فاندامنتال تتا، تحلیل تکنیکال تتا و نمودار قیمت THETA، سعی می‌کنیم به شما کمک کنیم تا به فروش THETA اقدام کنید. گفتنی است که دغدغه ما همواره راحتی بیشتر کاربران و آگاهی رسانی به آن‌ها است؛ بنابراین از طریق این لینک می‌توانید آموزش فروش تتا، تبدیل ارز دیجیتال تتا به ریال، نحوه معامله ارز دیجیتال THETA و سایر رمزارزهای معتبر را مشاهده کنید. فراموش نکنید که در طی مسیر فروش THETA، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش تتا، روش انتقال تتا، روش تبدیل THETA به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.