کاهش قیمت بیت کوین بهترین فرصت برای خرید است: سرمایه گذاران بزرگ چقدر خرید کردند؟

خرید بیت کوین در کف قیمت توسط سرمایه گذاران معروف
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزرسانی: ۱۹ دی ۱۴۰۰

کالین وو کاهش قیمت بیت کوین را بهترین زمان برای خرید می‌داند. وی برای اثبات این گفته‌ی خود به حامیان برتر بیت‌کوین مثل جاستین سان، نایب بوکله و میشل سیلور اشاره کرد که در حال خرید این رمزارز هستند. برای خواندن خبر خرید بیت کوین در کف قیمت توسط سرمایه گذاران معروف  با بیتستان همراه باشید.

کالین وو بر این باور است که بنیان‌گذاران ترون به عنوان تاثیرگذاران عرصه بلاک‌چین، تنها افرادی نیستند که در کف قیمت بیت‌کوین خریداری می‌کنند. کالین وو (Colin Wu)، روزنامه‌نگار برنده جایزه و همچنین تحلیلگر رمزارز چینی است.

جاستین سان و خرید ۱۰۰ بیت‌کوین (BTC) دیگر

آقای وو در توییتی که اخیرا به اشتراک گذاشته اعلام کرد که جاستین سان امروز ۱۰۰ بیت‌کوین دیگر به دارایی‌های خود افزود.

خرید بیت کوین در کف قیمت توسط سرمایه گذاران معروف

در حال حاضر بیت‌کوین در تلاش برای بازگشت به قیمت بالای ۴۲۰۰۰ دلار است. حجم خالص خرید این رمزارز بزرگ حدود ۴٫۲ میلیون دلار است.

سان به این نکته اشاره کرد که رئیس جمهور السالوادور، نایب بوکله و مدیر عامل Microstrategy احتمالا از خریداران بیت‌کوین با حجم زیاد در کف قیمت هستند.

سه هفته پیش، در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱، جاستین سان اعلام کرد که قصد دارد از سمت مدیرعامل TRON استعفا دهد و سفیر گرانادا در سازمان تجارت جهانی شود.

بازار قرمز کریپتو

وو به این قضیه نیز اشاره کرده بود که جاستین سان اخیرا مبلغی نه رقمی به بایننس خود واریز کرده بود.

سه روز پیش، پس از اعلامیه‌های اخطار صندوق فدرال و قطع اینترنت قزاقستان که باعث کاهش ۱۲ درصدی در هش‌ریت بیت‌کوین (BTC) شد، پادشاه کریپتو به ۴۱۵۰۰ دلار سقوط کرد.

شاخص ترس و طمع کریپتو به ۱۰/۱۰۰ سقوط کرد. آخرین بار که این شاخص به این حد در بازار کریپتو رسید زمانی بود که قیمت بیت کوین به زیر ۳۰۰۰۰ دلار سقوط کرد.

منبع : u.today

بیت کوین
برای خرید و فروش سریع و امن ارزهای دیجیتال کلیک کنید صرافی ارز دیجیتال بیتستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.