رابطه صرافی‌ها با کیف پول‌های روسی قطع می‌شود؟

احتمال قطع رابطه صرافی های ارزهای دیجیتال با کیف پول های روسیه
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزرسانی: ۲۷ اسفند ۱۴۰۰

بیتستان: با توجه به گزارشات اخیر، یکی از قانونگذاران ایالات متحده لایحه‌ای را ارائه داده که می‌تواند منجر به قطع رابطه صرافی‌ها با کیف پول‌های روسیه شود. این لایحه که احتمال قطع رابطه صرافی های ارزهای دیجیتال با کیف پول های روسیه را به وجود می‌آورد، توسط برد شرمن (Brad Sherman) نماینده آمریکایی ارائه شده است.

احتمال قطع رابطه صرافی های ارزهای دیجیتال با کیف پول های روسیه

بر اساس گزارشات اخیر، برد شرمن (Brad Sherman) نماینده آمریکایی لایحه‌ای را ارائه داده که می‌تواند منجر به قطع رابطه صرافی‌ها با کیف پول‌های روسیه شود.

او روز پنجشنبه در جلسه‌ای که با کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان برگزار شده بود، بیان کرد که لایحه‌ای را به سناتور الیزابت وارن ارائه خواهد داد که اجازه می‌دهد رابطه صرافی ارزهای دیجیتال را با کیف پول‌های روسیه قطع کند.

طبق گزارشات، این لایحه جدید به وزارت خزانه داری ایالات متحده این اجازه را می‌دهد که مبادلاتی که مربوط به کیف پول‌های روسیه هستند را مسدود کند.

علاوه بر این، مالیات دهندگان ایالات متحده باید هرگونه تراکنش خارج از کشور که بیش از 10,000 دلار باشد را به شبکه اجرای جرایم مالی گزارش دهند.

شرمن که قبلا چندین اظهارات در مخالف با رمزارزها داشت، از همه صرافی‌ها درخواست می‌کند تا کیف پول کاربران روسی را مسدود کنند.

مدیر عامل صرافی بایننس بیان کرد که این شرکت از همه تحریم‌ها علیه روسیه پیروی می‌کند، اما تراکنش‌های مرتبط با کیف پول‌های روسیه را مسدود نخواهد کرد.

جسی پاول (Jesse Powell) مدیر عامل صرافی کراکن نیز بیان کرد، برای مسدود کردن حساب‌های کاربران روسی باید یک الزام قانونی برای صرافی‌ها وجود داشته باشد.

بر اساس گزارشات، یکی از سخنگویان صرافی بایننس در ماه فوریه در گفتگو با کوین تلگراف بیان کرده بود:

قرار نیست ما حساب‌های میلیون‌های کاربر را یکجا مسدود کنیم. بازار ارزهای دیجیتال به منظور ایجاد آزادی مالی بیشتر برای مردم به وجود آمده است.

قطع رابطه صرافی های ارزهای دیجیتال با کیف پول های روسیه

مایکل چوبانیان (Michael Chobanian)، بنیانگذار صرافی Kuna اوکراین، روز پنجشنبه بیان کرد که این پلتفرم همه پشتیبانی‌های مربوط به روبل روسیه را مسدود کرده است.

منبع خبر: Cointelegraph

برای خرید و فروش سریع و امن ارزهای دیجیتال کلیک کنید صرافی ارز دیجیتال بیتستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.