شیبا با افزایش مخرب 370 درصدی به بازار رمزارزها ضربه می‌زند.

رشد 370 درصدی شیبا اینو
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزرسانی: ۱۵ مهر ۱۴۰۰

به گزارش بلومبرگ، توکن تازه واردشده شیبا به یک اکوسیستم پرجنب‌وجوش تبدیل شده است. شیبا در طی یک هفته شاهد رشد ۳۶۷ درصدی بوده است این رشد می‌تواند برای بازار رمزارزها مخرب باشد. برای اطلاع از جزئیات رشد ۳۷ درصدی شیبا اینو با بیتستان همراه باشید.

رشد 37 درصدی شیبا اینو

.توکن shib از ۲ اکتبر شاهد رشد قابل توجهی بوده است و حالا با رشد بیش از ۳۰۰ درصد معامله می‌شود. طی این رشد در اوج روند خود با سود ۴۰۰ درصدی نیز معامله شده است. این رشد سریع منجر به افزایش سرسام آور ارزش بازار این توکن شده است و باعث شده که از رمزارزهای اصلی مثل لایت‌کوین جلوتر برود.

این افزایش قیمت بعد از توییت ایلان ماسک آغاز شد. وی در توییتی  عکس توله سگ خود را منتشر کرد. کاربران در این توییت معنای پنهانی را مشاهده کردند زیرا سگ ارسال شده متعلق به نماد شیبا اینو بوده است.

برای خواندن خبر توییت ایلان ماسک با تصویر شیبا اینو اینجا کلیک کنید

توییت جدید ایلان ماسک با تصویر شیبا اینو

با شروع رشد جهانی بازار رمزارزها، انرژی بیشتری برای برای رشد این توکن مهیا شد. بیت‌کوین تنها در این هفته با سود ۳۰ درصدی معامله شد و به مقاومت ۵۵۰۰۰ دلار رسیده و از آن عبور کرد. آلت‌کوین‌های اصلی مانند اتریوم نیز مثبت معامله می‌شوند.

توکن شیبا اینو توسط توسعه‌دهندگان ناشناس ایجاد شده است که بخشی از منابع خود را به ویتالیک بوترین اهدا کردند. بعد تصمیم گرفته شد توکن‌ها به یک بنیاد کووید ۱۹ در هند منتقل شود. در کل ۵۰ تریلیون شیبا و ۵۰۰ سکه اتریوم اهدا شده است. ارزش دلاری وجوه اهدا شده، افشا نشده است.

منبع: U.TODAY

جدیدترین و مهم‌ترین اخبار ارزهای دیجیتال را در خبرستان بخوانید
خبرستان
تحلیل‌های انجام شده در این خبر مربوط به سایت منبع بوده و سیگنالی برای خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری از طرف بیتستان نیست.
برای خرید و فروش سریع و امن ارزهای دیجیتال کلیک کنید صرافی ارز دیجیتال بیتستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.