لیست شدن شیبا اینو در صرافی ZebPay؛ قدیمی‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال هند

لیست شدن شیبا اینو در صرافی ZebPay
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

آخرین به‌روزرسانی: ۲۲ مهر ۱۴۰۰

شیبااینو که، یازدهمین ارز دیجیتال برتر نیز شناخته می‌شود، در صرافی ZebPay که یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین صرافی‌های کشور هند است، لیست شده و کاربران این صرافی می‌توانند به راحتی اقدام به خرید و فروش شیبا اینو نمایند. با بیتستان همراه باشید تا بیشتر به لیست شدن شیبا اینو در صرافی ZebPay بپردازیم.

لیست شدن شیبا اینو در صرافی ZebPay

شیبا اینو، قاتل و رقیب اصلی دوج کوین در قدیمی‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال هند لیست شده است. این شرکت چهارشنبه اعلام کرد که ZebPay با بیش از چهار میلیون کاربر فعال، از ارز رمزنگاری میم شیبا اینو پشتیبانی می‌کند.

هفته گذشته رقیب Dogecoin معامله خود را در پلتفرم فناوری Bitpanda اتریش آغاز کرد که توسط سرمایه گذاری به نام پیتر تیل (Peter Thiel)، بنیانگذار PayPal تأمین مالی شده است.

قبل از آن نیز ارز دیجیتال شیبا اینو برای معامله در صرافی Coinbase Pro در دسترس بود. بایننس که SHIB را در ماه مه فهرست کرد، همچنان بزرگترین بازار این ارز رمزنگاری شده محسوب می‌شود، چرا که بیش از ۲۷ درصد حجم معاملات ارز شیبا را به خود اختصاص داده است.

در یک مصاحبه در ماه مارس ، مدیر عامل ZepPay آقای Rahul Pagidipati به The Economic Times گفت که:

بازار ارزهای رمزنگاری شده هند به دلیل دارا بودن سرمایه‌گذاران بزرگ، پتانسیل زیادی برای رشد در آینده دارد.

هند کمتر از ۱ درصد از ارزهای رمزنگاری شده جهان را در اختیار دارد و سرمایه‌گذاران بالقوه آن ۱۰۰ میلیون نفر است.

شیبا اینو، قاتل دوج کوین یازدهمین ارز برتر بازار لقب گرفت!

برای مشاهده خبر کلیک کنید

در حالی که آینده ارزهای رمزنگاری شده به دلیل عدم قطعیت مقررات در هند مبهم است، پاجیدی پاتی متقاعد شده که هند به دلیل داشتن سرمایه گذاران بزرگ و زیاد در زمینه ارزهای دیجیتال، قانونی برای ممنوعیت این نوع ارزها تصویب نخواهد کرد.

جالب است بدانید که بر اساس نظرسنجی Morning Consult،حدود ۸۶ درصد از هندی‌ها به رغم نگرش سختگیرانه دولت، به ارزهای رمزنگاری شده اعتماد دارند.

منبع: u.today

جدیدترین و مهم‌ترین اخبار ارزهای دیجیتال را در خبرستان بخوانید
خبرستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *