جایزه‌ی ۲۰ میلیونی برای گزارش مزارع غیرقانونی استخراج رمزارز

ماینر
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آخرین به‌روزرسانی: ۲۴ دی ۱۳۹۹

بر اساس گزارش خبرگزاری تسنیم، مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور ضمن اشاره به این‌که امسال برای تامین برق کشور سختی‌هایی وجود دارد، افزود: 

«صنایعی که بیش از میزان خریداری شده برق مصرف کنند، ابتدا تذکر دریافت می‌کنند و بعد از آن درصورت تکرار، جریمه خواهند شد و برقشان نیز قطع می‌شود.»

وی اظهار داشت که مراکز غیر قانونی استخراج رمزارز، باعث تخریب شبکه برق شده‌اند و عاملی برای مصرف بیش از اندازه برق در کشور هستند. رجبی مشهدی در ادامه افزود کسانی که این مراکز غیرقانونی را معرفی کنند ۲۰ میلیون تومان جایزه دریافت خواهند کرد. وی خاطرنشان کرد افراد با استفاده از سامانه ۱۲۱ قادر به انجام این کار خواهند بود و البته نام آن‌ها محرمانه باقی می‌ماند.

رجبی مشهدی خاطرنشان کرد که مصرف برق کشور امسال در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته ۴/۵ درصد افزایش یافته و بخش عمده آن مربوط به صنایع و بخشی نیز در حوزه خانگی و تجاری مصرف شده است.

برای خرید و فروش سریع و امن ارزهای دیجیتال کلیک کنید صرافی ارز دیجیتال بیتستان

۱ دیدگاه برای “جایزه‌ی ۲۰ میلیونی برای گزارش مزارع غیرقانونی استخراج رمزارز

  1. غریبه گفته:

    بر پدر یک یکشون لعنت،مردم و صنایع مصرف نکنن که بدن چینی ها مصرف کنن،من خودم کارمند همین وزارت خونه هستم و میدونم چه خبره،لعنت خدا به یک یکیشون،مردم ماهمیشه مظلوم بودن اینقدر ظلم دیدم که توی فکر استعفا هستم به جان خودم،دارم دیوونه میشم،یک روز مسئول مدیریت مصرف بودم اما باهر مشکلی بود تحویل دادم ، خدا عاقبتمون رو از دست این جنایت کارا بخیر و جدا کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.