TRX
Tron - ترون

ارز دیجیتال ترون چیست؟

رمزارز TRX یا ترون، متعلق به یک شبکه بلاکچینی با همین نام (TRON) است؛ ترون یک شبکه بلاک چینی است که با هدف ایجاد اینترنت غیرمتمرکز ساخته شده و ادعا دارد که قادر است در هر ثانیه ۲۰۰۰ تراکنش را پردازش کند. جاستین سان در سال ۲۰۱۷ یک شرکت در کشور سنگاپور راه اندازی کرد که امروزه به عنوان بنیاد TRON شناخته می‌شود. هدف اصلی این سازمان فراهم نمودن زیرساخت‌هایی برای ایجاد اینترنت غیرمتمرکز و فراهم آوردن یک سیستم دموکراتیک برای مدیریت شبکه بود. ارز دیجیتال TRX از طریق عرضه اولیه سکه یا ICO وارد بازار شده و به عنوان یک توکن ERC-20 روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شد؛ بعد از آن در سال ۲۰۱۸، TRX به شبکه اصلی ترون منتقل شد. گفتنی است که شبکه ترون برای فرآیند تایید بلاک‌ها و تأمین امنیت بلاک چین، از مکانیزم اجماع اثبات سهام نمایندگی‌شده (Delegated-Proof-of-Stake) استفاده می‌کند. ترون در ابتدا و پس از عرضه به بازار، فقط ۰/۰۰۱۹ دلار ارزش داشت. رکورد قیمت رمزارز ترون در ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی، ۰/۳۰۰۴ دلار بوده است. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید ترون می‌توانید به فروش ترون نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله TRX و ده‌ها رمزارز معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید ترون

اگر دنبال یک پلتفرم هستید که بتوانید به راحتی و با حداقل ۵۰۰ هزار تومان اقدام به خرید رمزارز ترون کنید، بیتستان یک انتخاب عالی است زیرا انجام فرآیند خرید TRX از بیتستان بسیار ساده است. با این حال برای راحتی بیشتر شما، ما در این لینک مراحل خرید و فروش TRX و سایر ارزهای دیجیتال معتبر، از طریق کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار را ارائه داده‌ایم. همچنین اگر نمی‌دانید بهترین زمان برای ورود به بازار چه زمانی است، با مراجعه به بلاگ بیتستان می‌توانید اخبار تحلیل فاندامنتال ترون را مطالعه کنید و با دنبال کردن تحلیل تکنیکال قیمت TRX نیز بهترین تصمیم را برای سرمایه‌گذاری و ورود به دنیای جذاب رمزارزها اتخاذ کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید TRX و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال ترون، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش ترون

علاوه بر راحتی فرآیند خرید ما، فروش ترون به بیتستان نیز به راحتی قابل انجام است. برای اینکه بتوانید زمان مناسب را برای فروش ترون‌ با بهترین قیمت انتخاب کنید، ما در همین صفحه با ارائه تحلیل فاندامنتال ترون، تحلیل تکنیکال ترون و نمودار قیمت TRX، سعی می‌کنیم به شما کمک کنیم تا به فروش TRX اقدام کنید. گفتنی است که دغدغه ما همواره راحتی بیشتر کاربران و آگاهی رسانی به آن‌ها است؛ بنابراین از طریق این لینک می‌توانید آموزش فروش ترون، تبدیل رمزارز ترون به ریال، نحوه معامله TRX و سایر ارزهای دیجیتالی معتبر را مشاهده کنید. فراموش نکنید که در طی مسیر فروش TRX، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش ترون، روش انتقال ترون، روش تبدیل TRX به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.