BTC
‌Bitcoin - بیتکوین

بیت‌کوین چیست؟

بیت کوین (BTC) یک دارایی یا پول رمزنگاری شده است که درستی تراکنش‌های آن به‌جای یک نهاد واسط مثل بانک‌ها، توسط توان محاسباتی کامپیوترها به تایید می‌رسد. این ارز رمزنگاری شده، در سال ۲۰۰۸ توسط شخصی ناشناس به‌نام ساتوشی ناکاماتو، طی یک مقاله علمی یا وایت‌پیپر که به نحوه رمزنگاری بیتکوین و شکل گیری شبکه بلاکچین می‌پرداخت، معرفی شد. بهترین پاسخ به پرسش بیتکوین چیست و چطور کار می‌کند، معرفی آن به عنوان یک دارایی دیجیتال رمزنگاری شده است که قابلیت دستکاری، کپی و تقلب در آن وجود ندارد. قیمت بیتکوین، توسط عرضه و تقاضا مشخص می‌شود و نحوه قیمت‌گذاری آن به میزان خرید و فروش این ارز در لحظه بستگی دارد. تراکنش‌های بیتکوین، طی یک سازو‌کار اجماع که به آن فرایند استخراج می‌گویند؛ تایید می‌شود. کسانی که این عملیات را انجام می‌دهند ماینر نام دارند. ماینرها از طریق قدرت پردازش سیستم‌های خود معادلات پیچیده ریاضی را که شبکه برای تایید تراکنش‌ها طرح می‌کنند، حل می‌کنند و طی این فرایند علاوه‌بر تایید تراکنش‌ها واحدهای جدید BTC را نیز استخراج می‌کنند. امنیت این شبکه نیز از طریق همین عملیات تامین می‌شود.

آخرین تحلیل بیت کوین

خرید بیت کوین

خرید بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال معتبر از بیتستان به سادگی آب خوردن است؛ شما با حداقل ۵۰۰ هزار تومان می‌توانید از سامانه خرید و فروش رمزارز بیتستان به‌راحتی و در مدت زمانی کوتاه بیتکوین خریداری کنید. مقالات تحلیلی ارز دیجیتال وبلاگ بیستان نیز برای انجام معامله در بهترین زمان و موقعیت بازار در اختیار شما قرار دارد. همچنین از طریق این لینک می‌توانید مراحل خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال تحت پشتیبانی بیتستان از ولت‌های معتبر ارز دیجیتال مانند کوینومی و تراست ولت را مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خریداری بیتکوین و بیش از ۶۰ رمزارز دیگر بازار کریپتوکارنسی، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعت از شبانه‌روز ارتباط برقرار کرده و پرسش‌های خود را با همکاران ما مطرح کنید.

فروش بیت کوین

فروش بیتکوین نیز در بیتستان، ساده و سریع انجام می‌شود. برای فروش بیتکوین‌های خود، می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری‌تان در وبلاگ بیستان به آسانی و سریع دارایی خود را به ریال تبدیل یا با سایر آلت کوین‌ها مبادله کنید. همچنین می‌توانید از طریق نمودار تحلیل بیت کوین در همین صفحه تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال این ارز را برای انجام معاملات دقیق‌تر مشاهده کنید. برای آشنایی بیشتر با نحوه معاملات بیتکوین نیز می‌توانید از طریق این این لینک، اقدام کنید. فراموش نکنید که در مسیر فروش بیتکوین، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان، آماده پاسخ‌گویی به شما و حل مشکلات احتمالی پیش‌آمده هنگام معاملات شما خواهد بود.