BTC
bitcoin - بیتکوین

بیت‌کوین چیست؟

بیتکوین یک دارایی مالی رمزنگاری شده است که درستی تراکنش‌های آن به جای یک نهاد واسط مثل بانک، توسط توان محاسباتی کامپیوترها به تائید می‌رسد. این ارز رمزنگاری شده، در سال ۲۰۰۸ توسط ساتوشی ناکاماتو، خالق ناشناس بیت کوین، طی یک مقاله علمی که به نحوه رمزنگاری بیت کوین و شکل گیری شبکه بلاکچین می‌پرداخت، معرفی شد. بهترین پاسخ به سوال بیتکوین چیست یا بیت کوین چطور کار می‌کند، معرفی آن به عنوان یک دارایی دیجیتال رمزنگاری شده است که قابلیت دستکاری، کپی و تقلب ندارد. معرفی بیت کوین به زبان ساده، در مجله بیتستان به تفصیل انجام شده است، اما دانستن این نکته لازم است که قیمت بیتکوین، توسط عرضه و تقاضا مشخص می‌شود و نحوه قیمتگذاری بیتکوین به میزان فروش بیت کوین و خرید بیت کوین در لحظه بستگی دارد. ضمن اینکه تراکنش‌های بیتکوین، توسط دستگاه ماینینگ (که به دستگاه ماینر، دستگاه استخراج، دستگاه بیتکوین و… معروف است) به تائید می‌رسد. در واقع ماینرها، با وصل کردن دستگاه استخراج به شبکه بلاکچین بیتکوین، تراکنش‌ها را تائید می‌کنند و به ازای این کار، در غالب پاداش استخراج بیت کوین، بیت کوین پاداش می‌گیرند. صرافی آنلاین بیتستان، با به وجود آوری امکان خریداری بیتکوین و معامله ارزهای دیجیتال معتبر، امکان خرید وفروش ارزهای دیجیتال پرطرفدار بازار کریپتوکارنسی ها را برای شما فراهم آورده است.

آخرین تحلیل بیت کوین

خرید بیت کوین

خرید بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی معتبر از بیتستان به سادگی آب خوردن است؛ با خریداری بیتکوین از بیتستان می‌توانید به راحتی هرچه تمام تر، با حداقل ۳ میلیون تومان، به دنیای جذاب رمزارزها قدم بگذارید. مراحل خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی معتبر، از طریق کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی ولت و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار ارزهای دیجیتال، در این لینک قابل مشاهده است. همچنین، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خریداری بیتکوین و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان (سایت رسمی خرید بیت کوین) در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال، سوالات خود در زمینه معامله ارز دیجیتال و خرید رمزارز ها را مطرح کنید.

فروش بیت کوین

فروش بیتکوین به بیتستان، به سادگی هرچه تمام تر قابل انجام است. برای انجام فروش بیتکوین، ضمن اینکه در همین صفحه می‌توانید تحلیل فاندامنتال بیت کوین و تحلیل تکنیکال بیت کوین را مشاهده کنید، از طریق نمودار بیت کوین، شخصا می‌توانید بهترین قیمت فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی را مشاهده و انتخاب کنید. برای مشاهده آموزش فروش بیت کوین، انتقال بیت کوین و تبدیل بیت کوین به ریال، می‌توانید از طریق این لینک، نحوه معامله بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی معتبر را مشاهده کنید. همچنین، برای اطلاع از قیمت لحظه ای بیتکوین و معامله بیتکوین با کارت بانکی، می‌توانید همین حالا به سایت بیتستان مراجعه کنید؛ فراموش نکنید که در طی مسیر فروش بیتکوین، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان، در خدمت شماست و آماده پاسخگویی در رابطه با روش فروش بیت کوین، روش انتقال بیت کوین، روش تبدیل بیت کوین و سایر سوالات شماست.