ADA
Cardano - کاردانو

کاردانو چیست؟

کاردانو یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است و رمز ارز اختصاصی آن ارز دیجیتال آدا (ADA) نام دارد. بنیان‌گذار اصلی این شبکه چارلز هاسکینسون است که یکی از بنیان‌گذاران بلاکچین اتریوم نیز بود. راه‌ا‌‌ندازی شبکه کاردانو از سال ۲۰۱۵ آغاز شد و پس از دو سال تحقیق و بررسی توسط تیم توسعه‌دهنده، در نهایت در سال ۲۰۱۷ عرضه شد. این شبکه از مکانیزم اجماع جدیدی به نام Ouroboros استفاده می‌کند؛ Ouroboros یک پروتکل مبتنی بر اثبات سهام (PoS) است که در آن نودهای تصادفی به نام رهبر، به تایید بلاک‌های جدیدی که قرار است به شبکه اضافه شوند می‌پردازند. در نهایت نیز مانند سایر بلاکچین‌ها نودی که بلاک جدید را اضافه کرده باشد، پاداش دریافت می‌کند. کاردانو به عنوان یک شبکه نسل سوم، سعی دارد تا مهم‌ترین چالش‌های پیش‌روی بلاکچین‌های پیشین خود را برطرف نماید. بنابراین بهبود مقیاس‌پذیری یکی از مهم‌ترین مزایای شبکه کاردانو است. رمزارز آدا نیز طی عرضه اولیه سکه (ICO) در دسامبر سال ۲۰۱۷ وارد بازار شد. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید آدا، می‌توانید به فروش آدا نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله ADA و ده‌ها رمزارز معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید کاردانو

روند خرید رمزارز آدا (کاردانو) و خریداری سایر ارزهای دیجیتال از بیتستان بسیار ساده است و شما می‌توانید با حداقل ۱ میلیون تومان اقدام به خرید ADA کنید. اگر با فرآیند خریداری کاردانو آشنایی کافی ندارید نگران نباشید زیرا مراحل خرید آدا و فروش ADA و سایر ارزهای دیجیتال معتبر، از طریق کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار، در این لینک قابل مشاهده است. همچنین ما در بلاگ بیتستان در تلاشیم تا به روزترین اخبار تحلیل فاندامنتال آدا و تحلیل تکنیکال قیمت ADA و سایر رمزارزها را ارائه دهیم تا شما با بررسی آن‌ها بهترین تصمیم را برای سرمایه‌گذاری اتخاذ کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید آدا و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال ADA، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش کاردانو

روند فروش کاردانو (آدا) به بیتستان بسیار ساده است و شما بدون نگرانی می‌توانید اقدام به فروش آدا کنید. گفتنی است که اگر می‌خواهید بهترین قیمت فروش ADA را انتخاب کنید، ما در این صفحه تحلیل فاندامنتال آدا و تحلیل تکنیکال آدا را برای شما فراهم می‌کنیم تا برای انجام تراکنش فروش ارز دیجیتال ADA از آن‌ها استفاده کنید. با این حال اگر نسبت به فرآیند فروش رمزارز آدا آشنایی کافی ندارید می‌توانید از طریق این لینک، نحوه معامله ADA، آموزش فروش آدا و تبدیل ADA به ریال را مشاهده کنید. فراموش نکنید که در طی مسیر فروش ADA، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش کاردانو، روش انتقال آدا، روش تبدیل ADA به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.