XRP
Ripple - ریپل

ارز دیجیتال ریپل چیست؟

ارز دیجیتال ریپل (XRP)، رمزارز اختصاصی شرکتی به همین نام است. رمزارز ریپل برخلاف بیت کوین قابل استخراج نیست و از طریق پروژه عرضه اولیه سکه و با هدف پرداخت‌ ایمن، سریع با کارمزد کم، در سال ۲۰۱۲ توسط جد مک کیلب و کریس لارسن وارد بازار شد. تعداد کل XRP هایی که قرار است در نهایت عرضه شود صد میلیارد کوین است. گفتنی است که در عرضه‌ی اولیه‌ی این رمزارز، ۲۰ میلیارد ریپل به بنیان‌گذاران شرکت داده شد و باقی مانده‌ی آن به صورت ماهیانه عرضه می‌شود. XRP رمزارزی است که تراکنش‌های آن روی یک پلتفرم پرداخت دیجیتال به نام RippleNet صورت می‌گیرد و در یک دفترکل به نام XRP Ledger ثبت می‌شوند. شایان ذکر است که پلتفرم RippleNet توسط شرکت ریپل اداره می‌شود، در حالی‌که XRP Ledger یک دفترکل منبع باز است. نکته‌ای که راجع به رمزارز XRP وجود دارد این است که به دلیل تعلق داشتن این ارز دیجیتال به شرکت ریپل، منتقدانش آن را متمرکز یا شبه غیرمتمرکز می‌دانند. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید ریپل، می‌توانید به فروش ریپل نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله XRP و ده‌ها رمزارز معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید ریپل

شما از طریق سامانه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، بیتستان، به راحتی می‌توانید به خرید رمزارز ریپل و سایر ارزهای دیجیتال معتبر بازار بپردازید؛ گفتنی است که حداقل میزان خریداری XRP از سایت بیتستان مبلغ ۲ میلیون تومان است. اگر با روند خرید ریپل آشنا نیستید در این لینک می‌توانید مراحل خرید و فروش XRP و سایر ارزهای دیجیتال معتبر، از طریق کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار را مشاهده کنید. همچنین اگر راجع به اخبار ریپل و سایر رمزارزها کنجکاوید، با مراجعه به بلاگ بیتستان می‌توانید اخبار تحلیل فاندامنتال ریپل را مطالعه کنید و با دنبال کردن تحلیل تکنیکال قیمت ریپل نیز بهترین زمان را برای ورود به بازار و خرید ارز دیجیتال ریپل انتخاب کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید XRP و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش ریپل

فروش ارز دیجیتال ریپل به بیتستان، به راحتی قابل انجام است و شما در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید رمز ارز خود را به فروش برسانید. همچنین ما در تلاشیم تا در این صفحه تحلیل فاندامنتال ریپل و تحلیل تکنیکال ریپل را ارائه دهیم تا شما با بررسی این اطلاعات و از طریق بررسی نمودار قیمت XRP، بهترین قیمت فروش ریپل و سایر ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید و رمزارز خود را بفروشید. برای آشنایی با نحوه فروش XRP و تبدیل رمزارز XRP به ریال، می‌توانید با مراجعه به این لینک، نحوه معامله ریپل و سایر ارزهای دیجیتال معتبر را مشاهده کنید. گفتنی است که بیتستان همواره قیمت لحظه‌ای ریپل را به شما نشان می‌دهد و شما برای خرید ریپل با کارت بانکی خود، می‌توانید همین حالا به سایت بیتستان مراجعه کنید؛ فراموش نکنید که در طی مسیر فروش XRP، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش ریپل، روش انتقال ریپل، روش تبدیل ریپل به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.