هاردفورک Mary کاردانو اجرا شد

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بلاک‌چین کاردانو در روزهای ابتدایی این هفته رشد چشم‌گیری داشت. همچنین رمزارز کاردانو به رتبه سوم رمزارزهای برتر صعود و  افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرد. کاردانو اکنون آماده توسعه‌های بیشتر و به‌روزرسانی‌های بعدی شده است. 

این بلاک‌چین امروز دوشنبه ۱۱ اسفند، هاردفورک Mary را انجام داد. هاردفورک ماری در حالی انجام شد که در روزهای گذشته آدا رکورد بالاترین خود در تمام زمان‌ها را شکسته است. براساس داده‌های CoinGecko  رکورد بالاترین قیمت عمر رمزارز آدا در روز شنبه ۲۷ فوریه ۲۰۲۱ (۹ اسفند ۹۹) تغییر کرده است. بالاترین قیمت این رمزارز تاکنون ۱/۴۸ دلار بوده و به نظر می‌رسد با اجرای هاردفورک Mary  شاهد افزایش قیمت این رمزارز خواهیم بود.

 

هاردفورک ماری، آغاز انفجار قیمت آدا؟

کاردانو در یک سال گذشته به یکی از رمزارزهای محبوب بازار تبدیل شده و نرخ رشد بالایی داشته است. این شبکه بلاک‌چینی به اندازه‌ای توسعه یافته که رقیب سرسخت اتریوم شده است. با وجود این‌که شبکه بلاک‌چین اتریوم از مشهورترین شبکه‌های مبتنی بر فناوری بلاک‌چین است، پیشتازی کاردانو و شکست اتریوم غیرممکن به نظر نمی‌رسد. 

علاوه بر این‌که در روزهای اخیر قیمت آدا افزایش چشم‌گیری داشته،  قراردادهای هوشمند در شبکه کاردانو نیز توسعه یافته‌اند. از سوی دیگر، کاردانو قصد دارد ایراداتی که در برنامه‌های غیرمتمرکز وجود دارند را از بین ببرد. پیش‌بینی می‌شود کاردانو از اتریوم پیشی خواهد گرفت زیرا هزینه‌های اتریوم همزمان با افزایش قیمت بالا می‌رود. تحلیل‌گران بازار ارزهای دیجیتال انتظار دارند با اجرایی شدن هاردفورک ماری، قیمت کاردانو افزایش قابل توجهی داشته باشد. همچنین به نظر می‌رسد هاردفورک ماری آغازگر انفجار قیمت آدا بوده و در یک ماه حجم بازار آن را به ۵۰۰ میلیارد دلار برساند. در حال حاضر حجم بازار کاردانو ۴۰ میلیارد دلار است و راهی طولانی تا ۵۰۰ میلیارد دلاری شدن این شبکه بلاک‌چین وجود دارد.

 

برای خرید و فروش سریع و امن ارزهای دیجیتال کلیک کنید صرافی ارز دیجیتال بیتستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.