بیت کوین با رشد ۳۰۰ درصدی جای دلار و طلا را خواهد گرفت!

بیت کوین
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آخرین به‌روزرسانی: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

مکس کایزر یکی طرفداران پروپاقرص بیت کوین اخیرا اظهار داشته که قیمت این رمزارز می‌تواند ۳۰۰ برابر افزایش یابد زیرا تسلط بازار دلار آمریکا را مورد هدف قرار داده است.

وی طی مصاحبه‌ای در این باره خاطرنشان کرد: 

بیتکوین در جایگاه پادشاه رمزارزها یک کلاس دارایی باقی خواهد ماند و می‌تواند جای طلا را به عنوان یک جایگزین برای ذخیره ارزش و جای دلار آمریکا را نیز به عنوان ابزار برای معامله بگیرد.

کایزر در ادامه گفت که پادشاه رمزارزها به زودی بر بازار فلزات گرانبها هم چیره خواهد شد. او پیش‌بینی کرد که بیت کوین طی چند ماه آینده بر نقره برتری خواهد یافت و در سال جاری میلادی نیز نیمی از ارزش بازار طلا را از آن خود خواهد آورد.

«بیت کوین مثل یک کوسه در اقیانوسی پر از ماهی‌های کوچک قرمز و یا پلانکتون است که این پلانکتون درواقع دلار آمریکاست!

نکته‌ای که وجود دارد این است که دلار به میزان زیادی چاپ می‌شود و رفته رفته ضعیف خواهد شد. از طرفی چیرگی بیت کوین افزایش می‌یابد و به یک ارز ارزشمند جهانی تبدیل می‌شود.»

وی به این نکته نیز اشاره کرد که ارزش بیت کوین با جایگزین طلا و دلار شدن، به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

من حدس می‌زنم که بیت کوین جای طلا و دلار آمریکا را بگیرد و به شدت صعود کند. کل بازار قابل دسترس (TAM)  که برای بیت کوین پیش‌بینی می‌شود ۳۰۰ تریلیون دلار است که در حال حاضر ۱ تریلیون دلار می‌باشد. این رمزارز یک مسیر رشد ۳۰۰ برابری در پیش خواهد داشت بنابراین یا بیت کوین بخرید یا فقیر خواهید ماند!

 

برای خرید و فروش سریع و امن ارزهای دیجیتال کلیک کنید صرافی ارز دیجیتال بیتستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.