NEO
Neo - نئو

ارز دیجیتال نئو چیست؟

NEO رمزارز اختصاصی شبکه نئو است که در آگوست سال ۲۰۱۶ از طریق عرضه اولیه (ICO) وارد بازار شد. این ICO با جمع‌آوری بیش از ۴/۵ میلیون دلار بودجه، موفقیت بزرگی را برای نئو به ارمغان آورد. شبکه NEO یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که قابلیت اجرای قراردادهای هوشمند را دارد و از این منظر آن را اتریوم چینی نیز می‌نامند. برتری شبکه نئو نسبت به اتریوم، پشتیبانی آن از زبان‌های برنامه‌نویسی بیشتری مانند سی‌پلاس، Java و Python است، در حالی که اتریوم تنها از زبان سالیدیتی (Solidity) پشتیبانی می‌کند؛ همچنین این شبکه در هر ثانیه حدود هزار تراکنش را ارزیابی می‌کند، درحالی‌که این عدد برای اتریوم ۱۴ تراکنش در ثانیه است. گفتنی است که شبکه نئو در واقع دارای دو توکن اختصاصی با نام‌های NEO و (neoGAS) است. توکن neoGAS را می‌توان سوخت بلاک‌چین نئو دانست که از آن برای اعطای پاداش به ماینرها برای حفظ امنیت بلاک‌چین نیز استفاده می‌شود. بیشترین قیمت رمزارز NEO در ژانویه سال ۲۰۱۸ حدود ۱۹۶ دلار بوده است. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید نئو، می‌توانید به فروش نئو نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله ارز دیجیتال NEO و ده‌ها رمزارز معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید نئو

روند خرید رمز ارز نئو و خریداری سایر ارزهای دیجیتال از بیتستان بسیار ساده است و شما می‌توانید با حداقل ۲ میلیون تومان اقدام به خرید NEO کنید. اگر با فرآیند خریداری نئو آشنایی کافی ندارید نگران نباشید زیرا مراحل خرید ارز دیجیتال نئو و فروش NEO و سایر ارزهای دیجیتال معتبر، از طریق کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار، در این لینک قابل مشاهده است. همچنین ما در بلاگ بیتستان در تلاشیم تا به روزترین اخبار تحلیل فاندامنتال نئو و تحلیل تکنیکال قیمت NEO و سایر رمزارزها را ارائه دهیم تا شما با بررسی آن‌ها بهترین تصمیم را برای سرمایه‌گذاری اتخاذ کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید نئو و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال NEO، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش نئو

روند فروش نئو به بیتستان بسیار ساده است و شما بدون نگرانی می‌توانید اقدام به فروش ارز دیجیتال نئو کنید. گفتنی است که اگر می‌خواهید بهترین قیمت فروش NEO را انتخاب کنید، ما در این صفحه تحلیل فاندامنتال نئو و تحلیل تکنیکال رمزارز نئو را برای شما فراهم می‌کنیم تا برای انجام تراکنش فروش NEO از آن‌ها استفاده کنید. با این حال اگر نسبت به فرآیند فروش رمزارز نئو آشنایی کافی ندارید می‌توانید از طریق این لینک، نحوه معامله NEO، آموزش فروش نئو و تبدیل NEO به ریال را مشاهده کنید. فراموش نکنید که در طی مسیر فروش رمزارز NEO، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش نئو، روش انتقال رمزارز نئو، روش تبدیل ارز دیجیتال NEO به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.