ONT
Ontology - آنتولوژی

آنتولوژی چیست؟

ارز دیجیتال ONT، رمزارز اختصاصی شبکه آنتولوژی (Ontology) است که در سال ۲۰۱۷ توسط یک شرکت چینی به نام آنچین (OnChain) ایجاد شد. جالب است که بدانید شرکت ایجاد کننده آنتولوژی همان شرکت بنیان‌گذار شبکه نئو (NEO) بوده است. رمز ارز ONT در ابتدا روی بلاک چین نئو عرضه شد و سرانجام در سال ۲۰۱۸ شبکه آنتولوژی راه‌اندازی شد. گفتنی است که هدف ایجاد شبکه آنتولوژی در واقع رفع موانع بین تکنولوژی بلاک چین و دنیای کسب و کار بود. این شبکه در تلاش است تا برای کسب و کارها امکان استفاده از فناوری بلاکچین را حین خصوصی نگاه داشتن برخی اطلاعات مهم و خاص، فراهم کند. برای معرفی ONT باید گفت که این ارز دیجیتال از طریق عرضه اولیه سکه یا ICO وارد بازار نشد؛ در واقع ارز دیجیتال اونتولوژی از طریق ایر دراپ (airdrop) عرضه شد. در این عرضه عمومی رمزارزهای ONT به صورت رایگا ن بهحساب افرادی که دارای کوین NEO بودند واریز شد. بیشترین قیمت ارز دیجیتال ONT در می سال ۲۰۱۸، حدود ۱۰ دلار بوده است. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید آنتولوژی، می‌توانید به فروش آنتولوژی نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله ONT و ده‌ها رمزارز معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید آنتولوژی

ما همواره در تلاشیم تا پلتفرمی کاربرپسند و با استفاده آسان، برای کاربران خود فراهم کنیم؛ بنابراین خرید اونتولوژی از بیتستان به راحتی و با حداقل ۱ میلیون تومان قابل انجام است. همچنین برای راحتی بیشتر شما، مراحل خرید ONT و فروش ONT و سایر رمزارزهای معتبر بازار، از طریق کیف پول‌‌های معروف ارز دیجیتال مانند تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار، در این لینک قابل مشاهده است. از طرفی اگر نگران لحظه مناسب برای ورود به بازار و خرید ONT هستید، ما در بلاگ بیتستان اخبار تحلیل فاندامنتال اونتولوژی را به شما ارائه می‌دهیم تا با دنبال کردن این اطلاعات و تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ONT، بهترین تصمیم را برای سرمایه‌گذاری و خرید آنتولوژی اتخاذ کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید آنتولوژی و بیش از ۶۰ رمز ارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال ONT، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش آنتولوژی

انجام تراکنش فروش آنتولوژی به بیتستان، بسیار راحت است و از همین صفحه با مشاهده نمودار قیمت ONT، می‌توانید بهترین قیمت فروش ارز دیجیتال ONT را مشاهده و اقدام به فروش کنید. همچنین با مطالعه تحلیل فاندامنتال آنتولوژی و تحلیل تکنیکال آنتولوژی که در همین صفحه در قسمت پایین ارائه داده‌ایم، می‌توانید بهترین زمان برای خرید ONT و یا فروش اونتولوژی را انتخاب کنید. در صورتی که با نحوه‌ی فروش ارزهای دیجیتال آشنایی چندانی ندارید نگران نباشید زیرا از طریق این لینک، به آموزش فروش آنتولوژی، تبدیل رمزارز آنتولوژی به ریال و نحوه معامله ONT و سایر ارزهای دیجیتال پرداخته‌ایم. فراموش نکنید که در طی مسیر فروش ONT، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش آنتولوژی، روش انتقال اونتولوژی، روش تبدیل ONT به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.