گری اسکیل پیشتاز سرمایه ‌گذاری در رمزارزها

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین به‌روزرسانی: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹

گری ‌اسکیل در میان شرکت‌هایی که در رمزارزها سرمایه‌ گذاری می‌کنند، همواره پیشتاز بوده است. این شرکت در هر شرایطی از بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال حمایت کرده و افراد مشهوری مانند ایلان ماسک که نسبت به بیت‌کوین بدبین هستند را به خرید این رمزارز تشویق می‌کند.
گری اسکیل، با آغاز سال ۲۰۲۱ سرعت سرمایه‌ گذاری‌ در بیت ‌کوین را افزایش داده تا جایی که فقط در ۱۶ روز اخیر ۴۰,۰۰۰ بیت‌کوین خریداری کرده است. شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال گری ‌اسکیل از روز ۱۳ ژانویه (۲۴ دی) تاکنون بیش از ۱/۳۶ میلیارد دلار در بیت ‌کوین سرمایه‌گذاری کرده است. این در حالی است که سرعت استخراج بیت‌کوین به اندازه‌ی سرعت سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل در این رمزارز نیست.
به گفته رافائل شولتز کرافت (Rafael Schultze-Kraft)، مدیر ارشد تکنولوژی شرکت گلس‌نود، از ابتدای سال ۲۰۲۱ (۱۲ دی) تا امروز (۱۰ بهمن)، تنها ۲۶,۰۰۰ بیت‌کوین استخراج شده است. داده‌ها حاکی از آن هستند که سرعت خرید بیت‌کوین در گری‌اسکیل ۵۴٪ بیشتر از استخراج این رمزارز در سال جاری میلادی بوده است.
با توجه به خرید وسیع بیت ‌کوین توسط شرکت گری ‌اسکیل در ۱۶ روز گذشته، می‌توان نتیجه گرفت که این شرکت بیش‌تر از ۱۷۰٪ بیت‌کوین‌های استخراج شده را خریداری کرده است.
گری‌اسکیل در سال ۲۰۲۰، چیزی حدود ۵ میلیارد دلار در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده بود که در سه ماه آخر سال میلادی گذشته به طور متوسط هفته‌ای ۲۵۱ میلیون دلار بیت‌کوین خریداری می‌کرد. با افزایش قیمت بیت‌کوین و شکست رکوردهای قیمتی این رمزارز در تمام زمان‌ها، دارایی‌های گری ‌اسکیل نیز افزایش یافت.
این شرکت همچنین با وجود کاهش قیمت بیت‌کوین پس از شکست رکورد بالاترین قیمت عمرش، از جمع‌آوری این رمزارز منصرف نشد و همچنان بیت‌کوین می‌خرد.
البته شرکت گری ‌اسکیل تنها به خرید بیت‌کوین اکتفا نمی‌کند و در پورتفولیو خود رمزارزهای دیگری را نیز جا داده است. صندوق سرمایه‌ گری ‌اسکیل در حال حاضر علاوه بر بیت‌کوین و اتریوم، از رمزارزهایی مانند پولکادات، مونرو، کاردانو ، Aave و چند رمزارز دیگر پشتیبانی می‌کند. دارایی‌های رمزارزی این شرکت بیش از ۲۴ میلیارد دلار است.

به نظر شما گری اسکیل تا کجا پیش خواهد رفت؟ فکر می‌کنید شرکت‌های سرمایه‌گذاری در ایران هم مانند گری‌ اسکیل به بیت‌کوین اعتماد می‌کنند؟

برای خرید و فروش سریع و امن ارزهای دیجیتال کلیک کنید صرافی ارز دیجیتال بیتستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.