ZEC
Zcash - زی‌ کش

ارز دیجیتال زی کش چیست؟

ارز دیجیتال زی کش با نام اختصاری ZEC، در واقع یکی از فورک‌های بیت کوین بوده و مانند بیتکوین، یک کریپتوکارنسی قابل استخراج است که از مکانیزم اجماع اثبات کار استفاده می‌کند. زی‌ کش در ۲۸ اکتبر سال ۲۰۱۶، به عنوان یک فورک بیت کوین آغاز به کار کرد. برای معرفی بیشتر زی کش باید گفت که تعداد این رمزارز درست مانند بیت کوین محدود است و در انتها قرار است ۲۱ میلیون واحد ارز دیجیتال ZEC وارد بازار شود. تفاوت اصلی بین زی‌کش و بیت کوین این است که رمزارز ZEC، دارای قابلیت انجام تراکنش‌های خصوصی است. همان‌طور که می‌دانید تراکنش‌های بیت کوین قابل رهگیری هستند اما در رابطه با رمزارز زی کش کاربران می‌توانند از حریم خصوصی کامل در انجام تراکنش‌هایشان بهرمند شوند. شبکه مربوط به رمزارز ZEC نیز زی کش (Zcash) نام دارد و یک پلتفرم با محوریت حریم خصوصی است که شفافیت شدید بلاک چین بیت کوین را ندارد. گفتنی است که بیشترین قیمت ZEC در اکتبر سال ۲۰۱۶، حدود ۵,۹۰۰ دلار بوده است. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید زی کش، می‌توانید به فروش زی کش نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله ZEC و ده‌ها رمزارز معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید زی‌ کش

سامانه خرید و فروش ارزهای دیجیتال بیتستان، یکی از امن‌ترین پلتفرم‌های آنلاین خرید رمزارز است که شما به راحتی می‌توانید به خرید زی‌ کش و سایر ارزهای دیجیتال معتبر بازار بپردازید؛ گفتنی است که حداقل میزان خریداری ZEC از سایت بیتستان مبلغ ۱ میلیون تومان است. اگر با روند خرید رمزارز زی‌ کش آشنا نیستید در این لینک می‌توانید مراحل خرید ZEC و فروش رمز ارز ZEC و سایر ارزهای دیجیتال معتبر، از طریق کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار را مشاهده کنید. همچنین اگر راجع به اخبار زی‌‌کش و سایر رمزارزها کنجکاوید، با مراجعه به بلاگ بیتستان می‌توانید اخبار تحلیل فاندامنتال زی‌ کش را مطالعه کنید و با دنبال کردن تحلیل تکنیکال قیمت زی‌ کش نیز بهترین زمان را برای ورود به بازار و خرید زی کش انتخاب کنید. گفتنی است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید ZEC و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال ZEC ، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش زی‌ کش

فرآیند فروش زی‌ کش به بیتستان، بسیار ساده است و شما در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید رمز ارز خود را به فروش برسانید. همچنین ما در تلاشیم تا در این صفحه تحلیل فاندامنتال زی‌ کش و تحلیل تکنیکال ZEC را ارائه دهیم تا شما با بررسی این اطلاعات و از طریق بررسی نمودار قیمت ZEC، بهترین قیمت فروش زی‌ کش را مشاهده کرده و رمزارز خود را بفروشید. برای آشنایی بیشتر با نحوه فروش ZEC و تبدیل رمزارز ZEC به ریال، می‌توانید با مراجعه به این لینک، نحوه معامله رمزارز زی‌ کش و سایر ارزهای دیجیتال معتبر را مشاهده کنید. گفتنی است که بیتستان همواره قیمت لحظه‌ای زی‌ کش را به شما نشان می‌دهد و شما برای خرید زی‌ کش با کارت بانکی خود، می‌توانید همین حالا به سایت بیتستان مراجعه کنید؛ فراموش نکنید که در طی مسیر فروش رمزارز ZEC، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش زی‌ کش، روش انتقال زی‌ کش، روش تبدیل ZEC به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.