VET
Vechain - وی‌ چین

ارز دیجیتال وی‌ چین چیست؟

ارز دیجیتال VET متعلق به شبکه‌ بلاکچینی به نام VeChainThor است که در سال ۲۰۱۵ ایجاد شد. پیش از راه‌اندازی شبکه اصلی VET، این رمزارز روی بلاک چین اتریوم به عنوان توکن ERC20 و با نام VEN شروع به کار کرد؛ بعد از آن توکن VET در سال ۲۰۱۸ روی شبکه وی چین راه اندازی شد. وی چین یک بستر بلاکچینی است که برای مدیریت زنجیره تامین و فرآیندهای تجاری ایجاد شده است؛ در واقع هدف اصلی از ایجاد شبکه VeChain استفاده از امکانات فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) برای ساده‌سازی فرآیند تهیه اطلاعات زنجیره‌های تامین بوده است. یکی از مزایای وی چین سرعت بالای انجام تراکنش‌ها است؛ تولید هر بلاک جدید در شبکه VeChain حدود ۱۰ ثانیه طول می‌کشد در حالی که برای بلاکچین بیت کوین این عدد ۱۰ دقیقه است. بیشترین قیمت ارز دیجیتال VET در آوریل سال ۲۰۲۱ حدود ۰/۲۷۸۲ دلار بوده است. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید ارز دیجیتال VET، می‌توانید به فروش VET نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله ارز دیجیتال وی چین و ده‌ها ارز دیجیتال معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید ارز دیجیتال VET

بیتستان یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای خرید ارز دیجیتال VET است که به دلیل راحتی در استفاده، شما به آسانی می‌توانید رمز ارز خود را خریداری کنید. گفتنی است که حداقل میزان خرید VET، یک میلیون تومان است. ولت‌های زیادی از جمله کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار، از وی چین پشتیبانی می‌کنند و شما در این لینک می‌توانید مراحل خرید VET و فروش VET را از طریق این ولت‌ها مشاهده کنید. همچنین برای کمک به تصمیم‌گیری بهتر شما برای ورود به بازار، ما در بلاگ بیتستان اخبار تحلیل فاندامنتال وی چین و تحلیل تکنیکال قیمت VET را ارائه می‌دهیم. با این حال اگر روند انجام خرید وی چین برایتان مبهم است، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید VET و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید رمزارز وی چین، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش ارز دیجیتال وی‌ چین

انجام تراکنش فروش ارز دیجیتال وی چین به بیتستان بسیار راحت است و اگر به دنبال بهترین قیمت فروش VET هستید، در همین صفحه می‌توانید تحلیل فاندامنتال وی چین و تحلیل تکنیکال وی چین و نمودار قیمت ارز دیجیتال VET را مشاهده و انتخاب کنید. گفتنی است که برای راحتی بیشتر و همراهی شما در روند فروش وی چین، تبدیل رمزارز وی چین به ریال، نحوه معامله VET و سایر ارزهای دیجیتال، در این لینک به آموزش تمامی این موارد پرداخته‌ایم. همچنین ما در سایت بیتستان با ارائه قیمت لحظه‌ای وی چین در تلاشیم تا تجربه‌ای راحت برای فروش رمزارز VET به شما ارائه دهیم. فراموش نکنید که در طی مسیر فروش VET، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش ارز دیجیتال VET، روش انتقال وی چین، روش تبدیل VET به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.