BCH
Bitcoin cash - بیتکوین‌ کش

بیتکوین‌ کش چیست؟

بیت کوین کش با نام اختصاری BCH یک ارز دیجیتال قابل استخراج با الگوریتم اثبات کار (PoW) است. رمزارز BCH در واقع یکی از فور‌ک‌های بیت کوین است که در سال ۲۰۱۷ ایجاد شد. گفتنی است که علت اصلی ایجاد اختلاف در جامعه بیت کوین که منجر به پیدایش بیتکوین کش شد، مشکل مقیاس‌پذیری یا سرعت انجام تراکنش‌ها در شبکه بیتکوین بود. سازوکار تولید بلاک‌ها در شبکه بیتکوین کش درست مانند بیت کوین است؛ با این تفاوت که بیت کوین کش با افزایش حجم بلاک‌ها و در نتیجه افزایش سرعت تراکنش‌ها، تا حداکثر ۳۲ مگابایت، سعی کرد تا مشکل مقیاس‌پذیری را حل کند؛ گفتنی است که حجم بلاک‌ها در بلاکچین بیت کوین ۱ مگابایت است. رکورد قیمت بیت کوین کش در دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی، ۴,۳۵۵/۶۲ دلار بوده است. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید، می‌توانید به فروش بیت کوین کش نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله BCH و ده‌ها رمزارز معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید بیتکوین‌ کش

روند خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش و خریداری سایر ارزهای دیجیتال از بیتستان بسیار ساده است و شما می‌توانید با حداقل ۱ میلیون تومان اقدام به خرید BCH کنید. اگر با فرآیند خریداری بیتکوین کش آشنایی کافی ندارید نگران نباشید زیرا مراحل خرید و فروش BCH و سایر ارزهای دیجیتال معتبر، از طریق کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار، در این لینک قابل مشاهده است. همچنین ما در بلاگ بیتستان در تلاشیم تا به روزترین اخبار تحلیل فاندامنتال بیتکوین کش و تحلیل تکنیکال قیمت BCH و سایر رمزارزها را ارائه دهیم تا شما با بررسی آن‌ها بهترین تصمیم را برای سرمایه‌گذاری اتخاذ کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید BCH و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال BCH، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش بیتکوین‌ کش

روند فروش بیتکوین کش به بیتستان بسیار ساده است و شما بدون نگرانی می‌توانید دارایی دیجیتال خود را به فروش برسانید. گفتنی است که اگر می‌خواهید بهترین قیمت فروش BCH را انتخاب کنید، ما در این صفحه  تحلیل فاندامنتال بیت کوین کش و تحلیل تکنیکال بیت کوین کش را برای شما فراهم می‌کنیم تا شما برای انجام تراکنش فروش BCH از آن‌ها استفاده کنید. با این حال اگر نسبت به فرآیند فروش رمزارز بیتکوین کش آشنایی کافی ندارید می‌توانید از طریق این لینک، نحوه معامله BCH، آموزش فروش بیتکوین کش و تبدیل BCH به ریال را مشاهده کنید. فراموش نکنید که در طی مسیر فروش BCH، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش بیت کوین کش، روش انتقال ارز دیجیتال بیت کوین کش، روش تبدیل BCH به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.