DOT
Polkadot - پولکادات

پولکادات چیست؟

شبکه ارز دیجیتال پولکادات (Pokadot) را می‌توان یک پروتکل برای اتصال بلاکچین‌های مختلف به یکدیگر با هدف حل مشکلات مقیاس‌پذیری این سیستم‌ها و سایر مشکلات آن‌ها دانست. در بیانی ساده‌تر این شبکه راه‌حلی برای یک‌پارچه‌سازی بلاکچین‌های مختلف است. پروژه پولکادات توسط بنیاد وب۳ توسعه یافته است و شبکه اصلی آن در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد. پولکادات از یک نوع الگوریتم اجماع هوشمند با نام اثبات گواه بر سهام نامزد شده (NPoS) استفاده کرده است و رمزارز اختصاصی آن در بازار ارزهای دیجیتال با نام و نماد DOT شناخته می‌شود. ارز دیجیتال DOT علاوه‌بر آن که به‌‌عنوان کارمزد تراکنش‌های درون شبکه‌ای تعیین شده است، دارندگان این توکن می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های شبکه Polkadot نیز شرکت داشته باشند. این ارز در ابتدا با استاندارد ERC20 و در شبکه اتریوم ایجاد شد و سپس به بلاکچین پولکادات منتقل شد.

خرید پولکادات

ارز دیجیتال پولکادات از رمزارزهای تحت پشتیبانی سامانه بیتستان است. کاربران ما می‌توانند با مراجعه به بخش خرید و فروش حساب کاربری خود اقدام به خریداری ارز DOT کنند. همچنین می‌توانند از طریق مطالعه مقالات خبری، تحلیلی و آموزشی وبلاگ بیتستان معاملات خود را در مناسب‌ترین شرایط بازار انجام دهند. تیم پشتیبانی ما نیز در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده پاسخ‌دهی به تمامی پرسش‌ها و مشکلات شما پیرامون معاملات ارزهای دیجیتال هستند.

فروش پولکادات

کاربران بیتستان می‌توانند دارایی ارز دیجیتال DOT خود را بدون اتلاف وقت و با روشی بسیار ساده در بستر این سامانه فروخته یا مبادله کنند. مقالات تحلیل ارز دیجیتال پولکادات و سایر کریپتوکارنسی‌ها که به‌طور هفتگی در وبلاگ ما منتشر می‌شود، می‌تواند راهنمایی مناسب جهت انجام معاملاتی دقیق و در زمان ایده‌آل، برای شما باشد. فراموش نکنید که همکاران ما در بخش پشتیبان یبیتستان به‌طور ۲۴ ساعته آماده پاسخ‌گویی به تمامی پرسش‌های شما در حوزه ارزهای دیجیتال و معاملات این درایی‌ها هستند.