UNI
Uniswap - یونی‌ سواپ

یونی‌ سواپ چیست؟

ارز دیجیتال UNI رمزارز متعلق به یک صرافی به نام یونی سواپ (Uniswap) است که در سال ۲۰۲۰ وارد بازار شد. پلتفرم Uniswap که یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) است، در سال ۲۰۱۸ روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شد. از مزایای صرافی یونی سواپ این است که کاربران می‌توانند از طریق آن هرگونه توکن ERC-20 در بستر بلاکچین اتریوم را سوآپ کنند. رمزارز UNI نیز یک توکن ERC-20 در شبکه اتریوم است که با کیف‌پول‌های ERC-20 مانند MetaMask و MyEtherWallet سازگار است. برای معرفی ارز دیجیتال UNI باید گفت که دارندگان این توکن می‌توانند در فرآیند تصمیم‌گیری‌های صرافی Uniswap شرکت کنند و رای دهند. تعداد کل رمزارزهای UNI که قرار است عرضه شود ۱ میلیارد است که طی ۴ سال وارد بازار خواهد شد. بیشترین قیمت UNI در می سال ۲۰۲۱ حدود ۴۴ دلار بوده است. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید ارز دیجیتال UNI، می‌توانید به فروش UNI نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله یونی‌سواپ و ده‌ها ارز دیجیتال معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید ارز دیجیتال UNI

سامانه خرید و فروش ارزهای دیجیتال بیتستان، یکی از امن‌ترین پلتفرم‌های آنلاین خرید رمزارز است که شما به راحتی می‌توانید به خرید یونی‌ سواپ و سایر ارزهای دیجیتال معتبر بازار بپردازید؛ گفتنی است که حداقل میزان خریداری UNI از سایت بیتستان مبلغ ۲ میلیون تومان است. اگر با روند خرید ارز دیجیتال UNI آشنا نیستید در این لینک می‌توانید مراحل خرید UNI و فروش رمز ارز UNI و سایر ارزهای دیجیتال معتبر، از طریق کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار را مشاهده کنید. همچنین اگر راجع به اخبار ارز دیجیتال یونی‌ سواپ و سایر رمزارزها کنجکاوید، با مراجعه به بلاگ بیتستان می‌توانید اخبار تحلیل فاندامنتال یونی‌ سواپ را مطالعه کنید و با دنبال کردن تحلیل تکنیکال قیمت یونی‌ سواپ نیز بهترین زمان را برای ورود به بازار و خرید یونی‌ سواپ انتخاب کنید. گفتنی است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید UNI و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال UNI، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش یونی سواپ

فرآیند فروش ارز دیجیتال یونی‌ سواپ به بیتستان، بسیار ساده است و شما در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید رمز ارز خود را به فروش برسانید. همچنین ما در تلاشیم تا در این صفحه تحلیل فاندامنتال یونی‌ سواپ و تحلیل تکنیکال UNI را ارائه دهیم تا شما با بررسی این اطلاعات و از طریق بررسی نمودار قیمت UNI، بهترین قیمت فروش یونی‌ سواپ را مشاهده کرده و رمزارز خود را بفروشید. برای آشنایی بیشتر با نحوه فروش UNI و تبدیل رمزارز UNI به ریال، می‌توانید با مراجعه به این لینک، نحوه معامله ارز دیجیتال یونی‌ سواپ و سایر ارزهای دیجیتال معتبر را مشاهده کنید. گفتنی است که بیتستان همواره قیمت لحظه‌ای یونی‌ سواپ را به شما نشان می‌دهد و شما برای خرید ارز دیجیتال یونی‌ سواپ با کارت بانکی خود، می‌توانید همین حالا به سایت بیتستان مراجعه کنید؛ فراموش نکنید که در طی مسیر فروش رمزارز UNI، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش یونی‌ سواپ، روش انتقال ارز دیجیتال یونی‌ سواپ، روش تبدیل UNI به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.