LTC
Litecoin - لایت‌ کوین

لایت کوین چیست؟

لایت کوین با نام اختصاری LTC، یک ارز دیجیتال همتابه‌همتا و مبتنی بر بلاک چین بوده که مانند بیت کوین قابل استخراج است. در شبکه لایت کوین درست مانند بیتکوین، فرآیند انجام تراکنش‌ها نیازمند تایید ماینرهای شبکه است و مکانیزم تایید بلاک‌ها بر اساس پروتکل Scrypt صورت می‌گیرد. یکی از تفاوت‌های اساسی در شبکه لایت کوین با بیت کوین، سرعت انجام تراکنش‌ها و تایید بلاک‌های جدید است. در شبکه بلاکچینی بیت کوین، تقریبا هر ۱۰ دقیقه یک بار یک بلاک جدید به زنجیره اضافه می‌شود، در حالی که در شبکه لایتکوین این فرآیند فقط ۲/۵ دقیقه طول می‌کشد. رمزارز LTC در سال ۲۰۱۱ برای اولین بار وارد بازار شد و پس از آن توانست جایگاه محبوبی را در کنار سایر رمزارزها کسب کند. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید، می‌توانید به فروش لایت کوین نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله LTC و ده‌ها رمزارز معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید لایت کوین

ما همواره در تلاشیم تا پلتفرمی کاربرپسند و با استفاده آسان، برای کاربران خود فراهم کنیم؛ بنابراین خرید ارز دیجیتال لایت کوین از بیتستان به راحتی و با حداقل ۱ میلیون تومان قابل انجام است. همچنین برای راحتی بیشتر شما، مراحل خرید LTC و فروش LTC و سایر رمزارزهای معتبر بازار، از طریق کیف پول‌‌های معروف ارز دیجیتال مانند تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار، در این لینک قابل مشاهده است. از طرفی اگر نگران لحظه مناسب برای ورود به بازار و خرید LTC هستید، ما در بلاگ بیتستان اخبار تحلیل فاندامنتال لایتکوین را به شما ارائه می‌دهیم تا با دنبال کردن این اطلاعات و تحلیل تکنیکال قیمت LTC، بهترین تصمیم را برای سرمایه‌گذاری و خرید لایتکوین اتخاذ کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید لایت کوین و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال LTC، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش لایت کوین

انجام تراکنش فروش لایت کوین به بیتستان، بسیار راحت است و از همین صفحه با مشاهده نمودار قیمت LTC، می‌توانید بهترین قیمت فروش LTC را مشاهده و اقدام به فروش کنید. همچنین با مطالعه تحلیل فاندامنتال لایت کوین و تحلیل تکنیکال لایت کوین که در همین صفحه در قسمت پایین ارائه داده‌ایم، می‌توانید بهترین زمان برای خرید و یا فروش لایتکوین را انتخاب کنید. در صورتی که با نحوه‌ی فروش ارز دیجیتال آشنایی چندانی ندارید نگران نباشید زیرا از طریق این لینک، به آموزش فروش لایت کوین، تبدیل رمزارز لایت کوین به ریال و نحوه معامله LTC و سایر ارزهای دیجیتال پرداخته‌ایم. فراموش نکنید که در طی مسیر فروش LTC، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش لایت کوین، روش انتقال لایت کوین، روش تبدیل LTC به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.