LINK
Chainlink - چین‌ لینک

چین لینک چیست؟

توکن لینک (Link)، رمز ارز اختصاصی شبکه چین لینک (chainlink) است که بر اساس پروتکل ERC20، بر روی بلاک چین اتریوم میزبانی می‌شود. چین لینک در واقع یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که برای برقراری قراردادهای هوشمند، بین اطلاعات دنیای واقعی و شبکه بلاک چین ارتباط برقرار می‌کند. ارز دیجیتال چین لینک راه خود را با عرضه اولیه سکه (ICO) در سال ۲۰۱۷ آغاز کرد که طی آن توانست از طریق فروش ۳۵۰ میلیون توکن لینک، ۳۲ میلیون دلار سرمایه جمع کند. برای معرفی توکن Link باید گفت که این آلت کوین به منظور پرداخت دستمزد خدمات شبکه چین لینک استفاده می‌شود. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید، می‌توانید به فروش چین لینک نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله Link و ده‌ها رمزارز معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید چین لینک

از آن‌جا که دنیای کریپتوکارنسی‌ها حوزه نسبتا جدیدی است، هنوز افراد زیادی نمی‌دانند که چگونه اقدام به خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود کنند؛ با این حال نگران نباشید زیرا خرید چین لینک و سایر ارزهای دیجیتال معتبر از بیتستان بسیار آسان است؛ شما با داشتن حداقل ۳ میلیون تومان به راحتی می‌توانید اقدام به خرید LINK کنید. همچنین اگر به دنبال منبع کاملی برای آشنایی با مراحل خرید LINK و فروش LINK و سایر رمزارزها هستید، ما در این لینک مقالات جامعی را برای آشنایی با نحوه خرید ارز دیجیتال چین لینک و سایر رمزارزها از طریق کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار ارائه داده‌ایم. از طرفی اگر به دلیل تازه کار بودن نمی‌دانید بهترین زمان برای ورود به بازار و یا خرید chainlink چه زمانی است، اخبار تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال لینک و تحلیل تکنیکال قیمت LINK را در بلاگ بیتستان دنبال کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید چین لینک و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید رمزارز لینک، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش چین لینک

آیا همواره نگران نحوه فروش دارایی دیجیتال خود هستید و با این فرآیند آشنایی ندارید؟ آیا نمی‌دانید چگونه اقدام به فروش ارز دیجیتال چین لینک خود کنید؟

نوید ما این است که انجام تراکنش فروش به بیتستان، به راحتی قابل انجام است؛ شما همچنین با چک کردن نمودار قیمت LINK که در بالا مشاهده می‌کنید، می‌توانید بهترین قیمت فروش LINK را مشاهده و انتخاب کنید. از طرفی در همین صفحه می‌توانید اخبار تحلیل فاندامنتال چین لینک و تحلیل تکنیکال چین لینک را دنبال کنید و پس از بررسی کامل شرایط بازار، اقدام به  فروش چین لینک کنید. همچنین برای راحتی بیشتر شما، ما در این لینک به آموزش فروش چین لینک، تبدیل رمزارز لینک به ریال، نحوه معامله LINK و سایر ارزهای دیجیتالی معتبر بازار پرداخته‌ایم. فراموش نکنید که در طی مسیر فروش LINK، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش چین لینک، روش انتقال LINK، روش تبدیل ارز دیجیتال لینک به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.