USDT
Tether - تتر

ارز دیجیتال تتر چیست؟

تتر یک نوع ارز دیجیتال است که به دسته‌ی استیبل کوین‌ها یا ارزهای دیجیتال پایدار تعلق دارد؛ گفتنی است که استیبل کوین‌ها ارزهای دیجیتالی هستند که برای مقابله با بازار پرنوسان رمزارزها ایجاد شده‌اند. استیبل کوین USDT یک نوع رمزارز با پشتوانه ارز فیات است که برخلاف بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، دست‌خوش نوسانات شدید قیمتی نمی‌شود و ارزش آن همواره تقریبا معادل ۱ دلار آمریکا است. برای معرفی ارز دیجیتال USDT باید گفت که این رمزارز در واقع یک توکن است که مانند سایر توکن‌ها بر بستر بلاک‌چینی یک رمزارز دیگر پشتیبانی می‌شود؛ در ابتدا این توکن بر روی شبکه بلاک‌چین بیت‌کوین راه‌اندازی شد و پس از آن نیز شبکه‌های اتریوم، ترون، ایاس و الگوراند از این رمزارز پشتیبانی کردند. این استیبل کوین در ژوئیه سال ۲۰۱۴ با نام RealCoin راه اندازی شد و در ماه نوامبر نیز تحت عنوان تتر نام‌گذاری شد. شما در سایت بیتستان علاوه بر انجام تراکنش خرید ارز دیجیتال تتر، می‌توانید به فروش تتر نیز اقدام کنید. همچنین بیتستان امکان معامله USDT و ده‌ها رمزارز معتبر بازار را برای شما فراهم می‌کند.

خرید تتر

روند خرید استیبل کوین تتر و خریداری سایر ارزهای دیجیتال از بیتستان بسیار ساده است و شما می‌توانید با حداقل ۲ میلیون تومان اقدام به خرید USDT کنید. اگر با فرآیند خریداری تتر آشنایی کافی ندارید نگران نباشید زیرا مراحل خرید و فروش USDT و سایر ارزهای دیجیتال معتبر، از طریق کیف پول‌ ارز دیجیتال تراست ولت، کیف پول کوینومی و سایر کیف‌پول‌های معتبر بازار، در این لینک قابل مشاهده است. همچنین ما در بلاگ بیتستان در تلاشیم تا به روزترین اخبار فاندامنتال تتر و سایر رمزارزها را ارائه دهیم تا شما با بررسی آن‌ها بهترین تصمیم را برای سرمایه‌گذاری اتخاذ کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید استیبل کوین USDT و بیش از ۶۰ رمزارز معتبر بازار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین بیتستان در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار کرده و ضمن خرید ارز دیجیتال USDT، سوالات خود در زمینه معامله و خرید رمزارزها را مطرح کنید.

فروش تتر

روند فروش تتر به بیتستان بسیار ساده است و شما بدون نگرانی می‌توانید دارایی دیجیتال خود را به فروش برسانید. گفتنی است که اگر می‌خواهید بهترین قیمت فروش USDT را انتخاب کنید، ما در این صفحه تحلیل فاندامنتال تتر و نمودار لحظه‌ای قیمت تتر را برای شما فراهم می‌کنیم تا شما برای انجام تراکنش فروش USDT از آن‌ها استفاده کنید. با این حال اگر نسبت به فرآیند فروش رمز ارز تتر آشنایی کافی ندارید می‌توانید از طریق این لینک، نحوه معامله USDT، آموزش فروش ارز دیجیتال تتر و تبدیل USDT به ریال را مشاهده کنید. فراموش نکنید که در طی مسیر فروش USDT، پشتیبانی ۲۴ ساعته بیتستان در خدمت شماست و در رابطه با روش فروش تتر، روش انتقال تتر، روش تبدیل USDT به ریال و سایر سوالات شما آماده به پاسخگویی است.